Jak platit na Fashion For You?


V dnešním postu na náš blog bychom se rádi zaměřili na způsoby platby, které můžete na www.fashionforyou.cz využít. Nyní máme konkrétně dvě možnosti, jak můžete provádět platby za produkty na našich webových stránkách. Těmi jsou platba přes PayPal účet a platba bankovním převodem.

Platba skrze PayPal

PayPal je firma, jenž byla založena Elonem Muskem, kterého můžete znát především jakožto zakladatele Tesla Motor Company, která se zajíma výrobou elektrických aut. Nicméně PayPal je celosvětově používaný a je často označován za nejbezpečnější způsob platby na internetových obchodech, a to kvůli tomu, že veškeré platby provedené skrze PayPal jsou pod kontrolou PayPalu, který si ohlídá, že zákazník, který uskutečnil určitou platbu za nějaké zboží své zboží opravdu dostal... Pokud by tomu tak nebylo, tak by PayPal peníze zákazníkovi vrátil, tudíž když někdo provádí platbu přes PayPal může si být jistý, že buďto dostane svůj produkt, který si objednal, a nebo, že mu PayPal vrátí jeho peníze.

Právě z tohoto důvodu vždy našim zákazníkům doporučujeme platit právě přes PayPal, jelikož jejich spokojenost a jistota, že svůj produkt opravdu obdrží, je naší prioritou.

Platba bankovním převodem

Druhým již zmiňovaným způsobem platby na našich webových stránkách je platba bakovním převodem. Výhoda této možnosti je, že ji dokáže uskutečnit naprosto kdokoliv, kdo má bankovní účet. Kdežto abyste mohli platit PayPalem musíte si nejdříve založit PayPal účet. 

A co platba kartou?

Možnost zaplatit za objednávku platební kartou přímo v platební bráně, která se nachází na e-shopu je náš velký cíl pro tento rok. Již usilovně pracujeme, abychom byli schopni našim zákazníkům dát i tuto možnost, jelikož víme, že je to pro zákazníka asi nejpraktičtější, ačkoliv to není tak bezpečné, jako například platba PayPalem. Doufáme, že i tato možnost bude na našich webových stránkách během několika týdnů!

 

Pokud jste článek dočetli až sem, tak vám mockrát děkujeme a doufáme, že jste si z něj alespoň něco odnesli. Děkujeme!

0 komentáře

  • translation missing: cs.blogs.comments.no_comments

Komentáře

Komentář musí být schválen předtím, než bude zobrazen