Nakupujte BEZ RISKU


NAKUPUJTE BEZ RISKU

Mnoho našich zákazníků nám zdělilo, že se původně báli nakupovat na našem e-shopu. Jsme si toho vědomi a napadlo nás, že bychom se mohli pokusit naše zákazníky nějakým způsobem ujisti, že nakupovat na naší stránce je opravdu bezpečné.

 

  • Zákazníci nejčastěji říkali, že se báli z jednoduchého důvodu, a to toho že neznali naší stránku a nebyli si jistí zdali s námi mohou bezpečně nakupovat.
  • Jsme hrdí na to vám touto cestou oznámit, že již máme tisíce velmi spokojených zákazníků, kteří byli s našimi produkty velmi spokojení.
  • Naše webová stránka již funguje několik let a nikdy v naší historii nedošlo k tomu, že by některá z objednávek nebyla doručena, tudíž je téměř nulová šance, že se to stane právě vám. A pokud by se to čirou náhodou stalo, tak vám více než rádi peníze ihned vrátíme.
  • Nicméně pokud byste se stal/a menšinou, tedy že byste se svým nákupem nebyl/a spokojen/a, tak máme skvělé řešení, které vám a všem našim zákazníkům umožňuje do 15 dnů vrátit své zboží z důvodu nespokojenosti.
  • Dále našim zákazníkům nabízíme možnost sledovat jejich objednávku. Součástí této funkce jsou i pravidelné emaily, které vám budeme zasílat vždy když se s balíčkem bude něco podstatného dít. (bude odeslán, bude na cestě, atd.)
  • A pokud byste měli nějaké obavy, tak nás můžete kontaktovat. Máme téměř 24. hodinový zákaznický servis, kam můžete kdykoliv zadat váš dotaz a my vám na něj co nejrychleji odpovíme a pokusíme se vám co nejvíce vyhovět.