O Nás


Jak vzniklo Fashion For You?

Psal se rok 2009, kdy se skupina osmi kamarádů rozhodla založit si svou vlastní značku oblečení. Každý z nich měl jiný styl a nebyli se schopni dohodnout jakou módu vlastně chtějí prodávat, tak se rozhodli, že budou prodávat všechno. To je právě důvod proč na našem e-shopu seženete zboží od halenky s kytičkami až po reflexní streetwarovou teplákovku. Nicméně zpět k skupině osmi kamarádů, kteří se všichni 10.11.2009 pustili do práce. Začali shánět dodavatele, zařizovat všechny legální náležitosti e-shopu, designovat vhodný e-shop a shánět produkty, které sami chtěli nosit. Již v té době totiž věděli, že neexistuje nic horšího než prodávat produkty, které se jim samotným nelíbí.

Přesně 8.7.2010 se oficiálně spustil e-shop Fashion For You! Během několika prvních dnů začali chodit emaily od spokojených zákazníků, kteří chtěli dát najevo svou spokojenost zakladatelům e-shopu. Takovéhle emaily nám chodí až dodnes. Zákazníci si chválí kvalitní zpracování produktů, kvalitní zákaznický servis a především jedinečnost produktů. Totiž produkty, které se prodávají nejsou téměř vůbec možné sehnat v jiných českých e-shopech a to především kvůli tomu, že naši designéři produkty hledají a k nám do ČR dodávají ze zahraničí, kde módní trendy vznikají. 

Zpět ale k e-shopu samotnému. V roce 2019 e-shop funguje stále stejně jako během svých začátků. Stále se všichni naši zaměstnanci snaží poskytnout co jen nejkvalitnější zákaznický servis co to jen jde. Naši designéři stále hledají trendy produkty, které jsou nejvíce sympatické jim samotným. Naši content-makeři neustále vytvářejí nové zajímavé příspěvky na náš Facebook, Instagram, nebo dokonce i na náš FFY blog, kde naši zákazníci a fanoušci najdou plno zajímavého materiálu o módě a módních trendech. Jednoduše řečeno stále všichni ve Fashion For You pracujeme tvrdě od rána do večera, abychom co nejvíce uspokojili všechny naše velice vážené zákazníky.

Kdo jsme?

Fashion For You je moderní značka, která prodává stylové a trendy oblečení a módní doplňky, které se v České republice nedají téměř vůbec sehnat. Snažíme se do Česka přinést nový styl a novou módu, kterou naši designeři po dobu celého roku sledují v zahraničí. Máme designéry v mnoha státech, například v Británii, USA, Číně, nebo třeba i v Austrálii. To nám umožňuje vytvářet módu, kterou nikdo jiný v České republice nemá. 

Snažíme se oblečení vyrábět přímo v České republice, ale občas zvolíme zahraničního výrobce a to, protože má modernější nástroje pro tvorbu, má s tvorbou daného produktu větší zkušenosti, má lepší ceny, nebo se nám jeho tvorba a jeho práce zamlouvá více než právě toho českého výrobce. Nicméně samozřejmě preferujeme české výrobce od těch zahraničních.

Přidáte se k našim spokojeným zákazníkům, kteří milují svou opravdu trendy a stylovou módu?